Evinizin dekorasyonunda sıkça kullandığınız köşe dolabı seçiminizde dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Özellikle küçük bir yatak odasına sahipseniz odanızı geniş gösterecek, yüksek hacmi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan köşe dolap çeşitlerini tercih etmelisiniz. Geniş depolama seçenekleriyle verimli alan kullanımı sağlayan bu tarz dolaplar çağdaş, şık ve estetik tasarımlarıyla da evinize modern bir görünüm katar.

Dinlenme ve uyku zamanınızı geçirdiğiniz evinizin en önemli yeri olan yatak odasında köşe dolapları depolama ve estetik açıdan baş yardımcınız. Bu tarz dolaplar genellikle evlerimizde kullanılmayan köşelerin daha efektif kullanılmasına imkan sağlar. İyi bir tasarımla inşa edilmiş dolaba birçok eşyanızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Eşyalarınızı gayet düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz dolap sayesinde onlara kolayca ulaşma imkanına sahip olursunuz. İç kapasitesi büyük ve geniş olan bir dolaba tüm kıyafetlerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Köşe dolap seçiminizde farklı ebattaki raflar, çekmece ve askılık özellikleri, ışıklandırma, aksesuar stantları hatta ayakkabı bölmeleri olup olmadığına dikkat edin. Kapasite olarak geniş saklama alanına sahip bir köşe dolabı alırsanız sadece giysilerinizi ve aksesuarlarınız değil yorgan, nevresim gibi ürünlerinizi de rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Tercihinizde Önceliğiniz Tasarım ve Kullanım Olsun

Köşe dolapları genellikle L şeklinde dizayn edilir. Bu dizayn şekli hem yer tasarrufu sağlar hem de küçük ve dar alanlarda şık bir çözüm sunar. L şeklinde tasarlanan dolaplar, odanızda atıl kalan köşeleri en fonksiyonel şekilde değerlendirmenize imkan tanır. Bu tarz dolaplar, giyinme ve yatak odalarınızın işlevsel özelliklerini arttırabildiği gibi farklı tarz, model ve tasarım çeşitleriyle dekorasyonunuzun baş aktörü olur. Giysi dolaplarının şık ve kullanışlı olmasını sağlayan bir diğer özelliği de kapıların boy aynası olarak dizayn edilmesi. Odanızı daha geniş gösteren aynalar, dekoratif olma özellikleri sayesinde de odanıza ayrı bir ferahlık katar. Açılır kapaklı dolaplar boyutları açısından odanızda büyük yer kaplar. O nedenle sürgü kapılı dolap tercih ederseniz oturma odanızda hem sıkışık bir düzen oluşması engellenir hem de kullanım alanından ciddi anlamda tasarruf edersiniz.

LED Aydınlatma Sistemi Sayesinde Her Şey Elinizin Altında

Köşe dolap modelleri sadece yatak odaları için değil giyinme odaları için de kullanışlı ve güzel görünüm katan mobilyalardır. Giyinme odanızda tüm kıyafetlerinizin göz önünde olmasını sağlayan dolaplar seçeceğiniz elbiselerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

Köşe dolap denilince ilk akla gelen modeller L şeklinde dolaplar olsa da yeni tasarımlar bu alanda kendini göstermeye başladı. İki köşeyi de kapsayan U şeklinde tasarlanan dolaplar özellikle küçük odalarınızı giyinme alanına dönüştürür. İki köşeyi de değerlendirmenizi sağlayan bu modeller alanı daha verimli kullanmanızda oldukça işe yarar.

Köşe dolaplarının iç kısımlarında genellikle LED aydınlatma sistemi kullanılır. LED aydınlatma sistemi sayesinde bir taraftan enerji tasarrufu yaparken diğer taraftan daha canlı ve net ışık alırsınız. Dolap içinde bulunan aydınlatma sistemleri sayesinde aradığınız kıyafetinizi rahatlıkla bulabilir, renkleri daha kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz.

Köşe Dolap Seçiminizde Kalite ve Şıklıktan Ödün Vermeyin

Köşe dolap fiyatları kullanılan ürünün kalitesinden, özelliklerine, işçilikten tasarıma kadar birçok faktöre bağlıdır. Yatak ya da giyim odanızda kullanacağınız köşe dolap ürünleri seçiminizde önceliğiniz fiyat değil kalite ve tasarım olmalı. Clove Köşe Dolap Takım modern ve gösterişli tasarımı ile dekorasyonunuza ayrı bir hava katar. Kaliteli, şık ve zarif tasarımıyla görsel olarak odanıza farklı bir görünüm getirirken aynalı kapakları sayesinde odanızın daha geniş görünmesini sağlar.

Kapaklarında kullanılan yavaşlatıcı menteşeler hem mobilyanızın kullanım ömrünü uzatır hem de hızlı çarpmaların önüne geçilerek olası kazalar engellenir. Modern ve ihtişamlı tasarımı sahip Noir Köşe Dolap, cam kapakları ile sadeliği ve zarafeti evinizin en özel köşesine taşımanızı sağlar. Beyaz rengin saflığı, temiz görünümü ve şıklığını en güzel şekilde yansıtan Vensy Köşe Dolap Takım ile yatak odanızı daha ferah bir ortama dönüştürebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here