Yeni yıl ile birlikte yeni kararlar da alınmaya başladı. Yeni başlangıçlar en önemli kişisel alanlarımızı yani evlerimizi de büyük ölçüde etkileyecek gibi gözüküyor. Listedeki tüm ev eşyalarınızı yenilemek için mükemmel bir zaman! Üstelik, 2021 koltuk trendlerinde modüler yapıdaki takımlar, listenin en başlarında yer alan oturma grupları olarak yer alıyorken, siz de koltuk takımınızı köşe takımı ile değiştirebilirsiniz. Giderek popülerleşen köşe takımı modellerini yaşam alanınıza uyacak şekilde düzenleyebilir ve değişik kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Daha Az Mobilya ile Daha Fazla Konfor: Köşe Takımı

Küçük odalarda köşe takımı mı olur, diye düşünüyorsanız bir daha düşünün deriz. Geleneksel oturma gruplarına kıyasla kendinize daha fazla oturma alanı açabilirsiniz. Köşe takımını daha küçük ve açık renkli seçtiğiniz takdirde hem odanın genişliğini artırabilir hem de ilk bakışta konforlu bir yaşam alanı hissiyatı oluşturabilirsiniz. Dar ve küçük alanların kurtarıcısı olarak bilinen takımlar, işlevsel ve tasarımsal özelliklerinden dolayı yaşam alanlarında çok yer kaplamıyor, berjerler ya da puflar ile de rahatlıkla kombine edilebiliyor. Aksesuar ayrıntılarına yer vermek isterseniz, yan aydınlatmalar kullanabilir ve modern bir görünüm oluşturabilirsiniz. Böylelikle kendi zevklerinize göre bir oturma grubu oluşturabilir, havalı ve kullanışlı bir salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Özellikle kalabalık bir aile ya da sıklıklık misafir ağırlayan bir aileseniz, alacağınız köşe takımının yatak olma özelliğinin olup olmadığına ya da depolama alanının olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Size çok daha fazla avantaj sağlayacak seçenekler arasından ihtiyacınız olan köşe takımına kolaylık ulaşabilirsiniz. Konforu her anınızda hissedebilirsiniz.

Modüler Yapılarla Dekorasyonda Özgürlük

Modüler yapıdaki bir köşe takımı sayesinde gelenekselliğin dışına çıkabilir ve kendi dekorasyon stilinizi sergileyebilirsiniz. Çok yönlü olan yapıları sayesinde odanızdaki şıklığı koltukların fonksiyonelliği ile sergileyebilirsiniz. İster parça parça kullanın isterseniz de tek parça olarak; modüler yapılar sayesinde dekorasyonunuzda esnek davranarak yaşam alanınızdan en iyi şekilde yararlanabilir ve bu durumu yaşam tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Modüler yapıları hemen yatağa dönüştürebilirsiniz. Misafirlerinizi ağırladığınızda kolayca yatağa dönüşen köşe takımı sayesinde işinizi kolaylaştırırken, misafirlerinize konforlu bir uyku vadedebilir ve memnun edebilirsiniz. Köşe takımlarının bazen ortasında ya da köşesinde yer alan sehpalar ile servislerinizi kolaylıkla yapabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Ya da kitaplık bölümü olan bir takım seçebilir, kitaplarınızı saklar ve aksesuarlarınızla yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Böylelikle hangi modeli alırsanız alın evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda yaşam alanlarınızı da güzelleştirebilirsiniz.

Köşe Koltuklarda Teknoloji Avantajı

Yeni yılın gözde koltuklarından köşe takımlarının en büyük avantajlarından birisi de teknolojik avantajlar oluyor. Geniş oturma bölümü ve rahat minderleri olan bir köşe takımı aradığınızda teknolojik modüllere sahip bir l takımı ile karşılaşmanız da mümkün. Bardaklık ve ses sistemi olan takıma, teknolojik cihazlarınızı rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Teknolojiye ayak uyduran köşe takımlarında şarj edebilen mekanizma ile de karşılaşabilir, telefonlarınızı şarj etme avantajını yakalayabilirsiniz. Böylelikle aldığınız köşe takımı ile üst düzey konfor deneyimi yaşarken farkınızı ortaya koyarsınız.

Köşe Takımı ile Farklı Dizaynlar

Evlerde en rahat köşe alanlarını en iyi köşe takımları ile oluşturabilirsiniz. Her ne kadar yerleştirme ve düzenleme şekli odanızın büyüklüğüne göre ayarlansa da birden fazla şekilde düzenleyebilir ve çeşitli dekorasyon stilleri oluşturabilirsiniz.

  • Eğer küçük bir odanız varsa odanızın boyutlarına uygun l şeklinde bir takım almanız önemli. Çünkü küçük alanlarda geniş alan bırakmanın en iyi yolu, takımı köşeye yerleştirmektir. Evinizde en rahat alanı bu sayede oluşturabilirsiniz. Marces Köşe Takımı modern tasarımı zarif ve şık çizgilerle birleştirerek estetik bir görünüm oluşturuyor. Konforu ön plana çıkarırken 2021’in en popüler renklerinden beyazı evinizde ağırlama fırsatını veriyor.
  • İkinci seçenek olarak koltuğunuzu duvara karşı yerleştirebilirsiniz. Duvara yaslanan kanepe sayesinde tv ünitenizi takımın karşısına kurabilir ve günün yorgunluğunu köşe takımınıza uzanarak atlatabilirsiniz. Köşe takımı fiyatları arasından bütçenize uygun takım seçmeniz yeterli! Köşe takımlar her bir modeli ile size birden çok avantaj sunuyor. Terra Küçük Köşe Takımı, her tarza uyum sağlıyor. Dar alanlar için fonksiyonel özellikler sunan bu köşe koltuk takımı ile yeni alanlar yaratabilirsiniz. Açılıp kapanan mekanizması sayesinde koltuğunuzu yatak haline getirebilir ve misafirlerinize konforlu alanlar sunabilirsiniz. Modelin öne çıkan özelliklerinden biri de uzanma koltuğu oluyor. Günün yorgunluğu atmak için bu mükemmel konforlu fırsatı, köşe takımı sayesinde tadabilirsiniz.
  • Son seçenek olarak köşe takımını odanın merkezine yerleştirebilirsiniz. Fakat bunun için yeterli genişlikte alanınız olduğundan emin olun! Gianna Köşe Takımı büyülü görünümü ile yaşam alanlarınıza konforlu çözümler getiriyor. Modüler yapıdaki özelliği ile farklı kombinasyonlar yapmanıza olanak sağlarken oturum yapısındaki dolgunluk ve yumuşaklık sayesinde evinize yaptığınız en iyi yatırım olmaya da aday!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here