Geçmişin ağır yüklerini, eski mobilyalarınızın üzerine bırakın! Bu yıl, ev dekorasyonunda ezber bozma yılı olacak. Oturma gruplarının takım olarak gelip, takım olarak gitmesini beklemeye son. Hatta artık hiç bir şeyi beklemeye gerek yok, çünkü hız çağındayız. Bu yüzden odanızın enerjisini tek bir dokunuşla, kolayca değiştirme imkanı sunan tekli koltuklar 2021 yılında da evlerimizin en güzel yerine yerleşiyor.

2021’de Tekli Koltuklar Evlerimizdeki Yerini Koruyor

Salonlarımızın baş köşesi tekli koltuklara ait olacak. Oturma grubunuzun içinden bir renkle gruba katacağınız bir tekli koltuk, hem yer kaplamadan fonksiyonel bir işlev üstlenecek hem de tek başına evinize karakteristik bir hava katacaktır. Minimal mobilyalar, ev dekorasyonunda çarpıcı etkiler yaratır. Özellikle iyi bir aydınlatmayla desteklenirse keyfine doyum olmaz.

Tekli Koltuk Modellerinde Sizi Yansıtacak Bir Model İlla Var!

Bugüne kadar öyleyse bile, 2021 yılı ile birlikte renklilik, çeşitlilik, işlevsellik çağı başlıyor. Tekli koltuk modelleri size sınırsız dekorasyon seçenekleri sunuyor. Krem, bej ve kahverengilerle dolu olan salonlara yeni bir tekli koltukla, bir nefes orman yeşili geliyor. İşten eve döndüğünüzde ya da tüm uğraşınızı bitirip kendinizle baş başa kalmak istediğinizde sizi salonda bekleyen bir tane de sizin olmalı. Çünkü yanına sehpa, üstüne bir kahve, onun yanına bir kitapla, cam kenarına konumlandıracağınız en konforlu seçenek odur. Sevdiğiniz model, istediğiniz kumaş ve özgün bir tarz tam size göre olacaktır. Hangi mobilyayla uyum içinde olacağı kaygısını (ve bizce tüm hayat kaygısını) bir kenara bırakıp zihninizi bu fikre açın. Tekli koltukların hem modern, hem klasik seçenekleri bulunması, sizin evinize ve zevkinize en uygun olanını bulmanıza imkan sunacaktır. Seçiminiz sizin zevkinizi, sizin tercihinizi yansıtacak ve o sizin modanız olacaktır.

Ebatlarıyla, ergonomisiyle, özel kıvrımlarıyla berjerlerin vücudunuza sağladığı konfor, çok az şeyle kıyaslanabilir. Kendine özgü şıklığıyla evinize sıcak bir yuva havası katması da tekli koltukların en önemli özelliğidir.

Yeni Nesil Tekli Koltuk Tasarımları Geliyor

Nasıl ki, televizyon izleme tercihleri değişti ve çeşitlendiyse; yeni nesil mobilya üretimleri de bu tercihlere paralel olarak yeniden şekillenmeye başladı. İzlediğiniz dizi, sizi iki sezon ekran karşısında tutabiliyorsa, sırtınızı yaslayacağınız koltuğun konforu tam buna uygun olmalıdır. Boynunuzu ağrıtmamalı, bacaklarınızı uyuşturmamalı, televizyon keyfiniz boyunca sessizce size eşlik etmelidir. Bacak ve boyun destekli tasarımlar, bu ihtiyaca uygun olarak özel üretilmektedir.

Ev dekorasyonun yanı sıra, işyeri dekorasyonunda da tekli modern koltuklar, başarı çağrıştıran bir tercih olarak göz doldurmaktadır. Mekanın büyüklüğüne ve ofisin tarzına göre retro stilde ya da 360 derece dönebilen seçenekler kullanılabilir. Deri şıklığının yanı sıra, modern çelik detaylara sahip tasarımlar da yeni nesil ofislerin çekiciliğini artıran unsurlar olarak göze çarpmaktadır.

2021 Bireysel Tercihlerin ve Farklılıkların Yılı

Tercihiniz tekli klasik koltuklardan yana da olsa modern mobilyalardan da; evinizin tarzını yenilerken sizin için harika bir seçenek mutlaka vardır. Şimdiye kadar başkalarının onayını almadan mobilya alamadıysanız üzülmeyin. 2021’de bunu kendiniz için yapacaksınız. Ayrıca tekli koltuk fiyatları da evinizi en uygun maliyetle değiştirmenize olanak tanıyacaktır. Yenilenmiş eviniz, şık ofisiniz ve sizin dekorasyon tercihiniz! İşte bunlar, bu yıla damgasını vuracak. Kendi konfor alanınızda kesinlikle sizin tercihleriniz ön planda olmalıdır. Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmez mobilyası klasik tekli koltukların da pek çok değişik tasarımı bulunmaktadır. Evinize renk katacak tekli koltuk modellerini ve onları tamamlayacak aksesuarları Engince Mobilya’nın web sitesinde bulabilir; kalite güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here