En çok tercih edilen kanepe türlerinden l koltuk modelleri, evlerde yepyeni alanlar oluşturulmasını kolaylaştırıyor. Hem şık hem de kullanışlı tasarımları sayesinde dekorasyona bambaşka hava katmayı başarıyor. Şekli itibariyle konforlu alanlar sunarken fonksiyonel özellikleri ile her ihtiyaca uygun cevaplar veriyor. Üstelik 2021 koltuk trendleri arasında yer alıyor. Siz de evinize l koltuk almayı planlıyor fakat kararsız kalıyorsanız, işte size L şekilli kanepe almanız için 4 sebep…

Daha Davetkar Alanlar Oluşturmanızı Sağlar

L koltuk diğer koltukların aksine resmi değildir. Sade ve son derece rahat olmaları popüler olmalarının sebepleri arasında yer alır. Ayrıca samimi ortamlardan hoşlananlar için en ideal koltuk türü olarak görülür. Özellikle aileler için bu koltuk modeli iyi bir seçim olabilir. Ailenizde 3 kişiden fazla birey varsa, geniş oturma bölümü ile rahat minderleri olan takım sayesinde aileniz ile birlikte yakın bir bağ oluşturabilir ve sohbetler edebilirsiniz. Rahat ve gündelik ortamlar oluşturulmasının yolunu açan L koltuklar, bölmeli kısmı ya da köşe takımı ile yorgun günün ardından uzanıp dinlenebileceğiniz davetkar havayı oluşturmanızı sağlar. Şekli uzanmak için mükemmel olduğu kadar kıvrılıp kitabınızı okuyabileceğiniz kadar da rahattır.

Verimli Alanlar Elde Edilmesini Sağlar

Modüler yapıda olan L koltuklar, evinin şekline uygun şekilde dekore edildiği takdirde girdiği alanı kaplayabilir. Odanın boyutuna göre köşeye yerleştirilebilir ve ekstra alanlar yaratmanıza olanak sağlayabilir. Özellikle evinizde yeterince alan yoksa, köşeye yerleştirmek en popüler yöntemlerden biri oluyor. Küçük evlerin kurtarıcı koltuk takımı aynı zamanda bu şekilde yerleştirildiğinde halı ve sehpalar için alan açılmasını kolaylaştırıyor. Yeterince geniş alana sahip olduğunuz takdirde koltuğu salonunuzun ya da oturma odanızın ortasına konumlandırabilirsiniz. Bu şekilde evinize alacağınız diğer mobilyalar için yeterince boşluk bırakabilirsiniz.

Şık Tasarımlar Oluşturmanın Yolunu Açar

L koltuklar, kişiselleştirilebilir özellikte oldukları için odanızın alanına uyacak şekilde dekore edebilirsiniz. Şık bir tasarım sağlamak için modüler yapılarını ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yerleştirilebilir. Puflar ile farklı bir dokunuş yapabilir ve orta sehpalar ya da yan sehpalar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Aydınlık mekanlar oluşturmak için mekanınızı lambader ile aydınlatabilir ve aksesuarlar ile odanıza detaylar ekleyebilir, şıklık katabilirsiniz.

Farklı Özellikler Sunarlar

Köşe koltuk takımı modelleri evlerde rahat bir köşe oluştururken beraberinde birçok işlevselliği de getiriyor. Telefon şarj etme mekanizması ya da bluetooth ve ses sistemi ile teknolojiye uyum sağlıyor. Bazı modellerde incelikle düşünülmüş detaylar ihtiyaçlara karşılık veriyor. Yataklı koltuklar misafirlerinize ya da size rahat bir uyku vadederken bazalı modeller etrafta durmasını istemediğiniz eşyalar için depolama görevi görüyor ve düzensizliğe sebep olacak etkenleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca bazı takımlarda bulunan köşe servis sehpa ile davetlerinizde servis kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Farklı İşlevsellikteki Köşe Koltuk Seçenekleri

Engince, modern, retro ve country gibi dilediğiniz tarzdaki L koltuk seçenekleri ile uzun ömürlü yaşam alanları sunuyor. Konforlu yapıdaki modelleri ile evinizi baştan yaratmanızı sağlayacak ve her bütçeye hitap edebilecek l koltuk fiyatları sunuyor. Bunun için Belisimo Köşe Takımı’nı tercih edebilir ve evinize sıra dışı boyutlar kazandırabilirsiniz. Köşe modülü ile ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yaşam alanınıza getirebilir, kitaplık bölümü ile dergi ve kitap tarzı eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Takımdaki yan mobilya parçaları ile dekorasyonunuza işlevsellik katabilirsiniz.

Lymo Köşe Takımı ile evinize rahatlığı taşıyabilir ve sade şıklığın en konforlu halini yaşayabilirsiniz. Rahat bir oturma alanına sahip olurken aynı zamanda koltuğun uzun köşe bölümünü yatak olarak kullanabilirsiniz. Kumaşının kolay temizlenebilir özelliği sayesinde kullanım rahatlığına erişebilir ve ayak yapısının darbelere karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gianna Köşe Takımı dolgun ve yumuşak oturum yapısıyla rahatlığın tanımını yeniden yaparken konforlu çözümler sunuyor ve farklı kombinasyonlar yapmanıza olanak sağlıyor. Böylelikle modüler yapılarıyla kullanım rahatlığı vadediyor ve şık tasarımlar oluşturmanızın yolunu açar. Eğer siz de l koltuklardaki minimal tasarımların getirdiği rahatlık ve şıklığı evinizde kullanmak istiyorsanız, Engince’de yer alan çeşitlere göz atabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here