Bazen evinizde bir türlü nereye koyacağınızı bilemediğiniz eşyalarınızla ilgili sorun yaşarsınız. Kışlık kıyafetler, yorganlar, battaniyeler ve yastıklar dolaplara sığmayabilir. Böyle durumlarda evlerdeki en büyük kurtarıcılardan biri de bazalardır. Depolama çözümü olarak bazalar aynı zamanda tek ve çift kişilik yatak olarak her evin önemli bir mobilyası haline geldi. Çocuğunuzun odasında veya yatak odanızda yatağınızın baza olarak aynı zamanda size önemli bir saklama alanı da sunması oldukça çekici bir fikir olarak değerlendirilebilir.

Yaz gelince uygun bir yerde saklamanız gereken kalın kazaklar, çocuğunuzun artık oynamaktan sıkıldığı oyuncakları için saklama çözümü üreten modeller, işlevsel dekorasyon için bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Estetik görünümlü baza başlıkları ile bu kullanışlı mobilyaları zevkinizle uyumlu hale de getirebilirsiniz. Kullanışlı olmasının yanı sıra estetik katkılarından da yararlanabilirsiniz.

Hem Kullanışlı Hem Estetik Baza Modelleri

Yatak odanız için seçeceğiniz çift kişilik baza modeli ile gardırobunuz, komodin ve şifonyerinizin dışında ayrı bir depolama alanı da yaratmış olursunuz. Yatak odası mobilya takımınıza uygun bir seçim yapabilmenin yanı sıra tek başına özel bir yatak da seçebilirsiniz. Tarzınıza göre kapitoneli, düz deri tasarımlı ya da klasik işlemelerin olduğu bir baza başlığı ile tamamlanan bu yataklar, yatak odanız için farklı bir öneri olarak değerlendirilebilir. Ayrıca yatak odanızdaki diğer ayrıntılarla uyum sağlaması için zengin renk alternatiflerine sahip başlıkları inceleyebilirsiniz.

Özellikle çocuk odasında kullanım alanı bulan tek kişilik baza, çocuğunuza ait fazla eşyaları depolamanız için işinize yarayabilir. Çocuk odasındaki hâkim renklere uygun tonlardaki deri dokulu, tek kişilik baza başlıkları odanın havasını bir anda değiştirebilir. İster çocuk ya da genç odası, isterseniz konuklarınızı ağırladığınız odada kullandığınız tek kişilik yataklar, birçok ihtiyaca cevap veren özel mobilyalar arasında yer alıyor.

Rahat ve Kullanışlı Tasarımların Vazgeçilmezi

Evinizde tercih ettiğiniz tasarım tarzınız ne olursa olsun uygun alanlar için seçeceğiniz bazalı yataklar, rahatlıklarıyla da ön plana çıkıyor. Genişlikleri, korumalı yapıları, yumuşak dokuları ile bu yataklar, modern tasarım düşkünleri kadar klasik severler için de alternatifler arasında yer alıyor. Çağdaş depolama çözümleri içerisinde dikkat çeken bu mobilyalar küçük evlerde, dar mekanlarda çözüm üretirken, geniş evler için de daha fazla kullanım alanı sunuyor.

Düzenli olmayı sevenlerin de vazgeçilmezi haline gelen baza modelleri bir yataktan çok daha fazlasını size sunuyor. Kolay kullanımları, güvenlik mekanizmaları sayesinde daha da kolay hale geliyor. Tek bir hareketle, güvenli şekilde açacağınız sandık bölmesi, yatakları kolayca kullanmanızı da sağlıyor. Baza kısmındaki geniş alan birçok eşyanızı temiz bir şekilde mevsimler boyu muhafaza etmenize olanak tanıyor.

Tercihlerinize Göre Farklı Modeller…

Taşınmaya karar verdiğiniz zaman, evinizde bir yenilik yapmak istediğinizde ya da akıllı çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda almak istediğiniz modeller için, baza fiyatları genel olarak bütçe dostu oluyor. Almaya karar verdiğinizde birçok seçenek de mevcut. Baza ve başlığını birlikte alabilirsiniz. Sadece başlığı alarak yatağınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza ve evinizdeki uygun alana göre bir seçim yapmış olursunuz. Dekoratif bir yenilik size geniş bir depolama alanı da sunar. Neşeli renkleri çocuğunuz için klasik tasarımları da yatak odanız için tercih edebilirsiniz.

Engince Mobilya’nın web sayfasında, tüm bu farklı çözüm önerileri, baza başlıkları ve modelleri sizin seçiminizi bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here