Modern dekorasyon tarzını benimseyen köşe dolap modelleri göz alıcı detaylarla buluşuyor. Romantik ve feminen çizgilerin ustaca kullanıldığı köşe dolaplar, fonksiyonelliğiyle de göz alıyor.

Şık Tasarım Etkileyici Duruş

İlk bakışta tasarımlarıyla dikkat çeken dolaplar, bazı detaylarıyla birbirinden ayrılıyor. Özellikle renk bakımından farklı zevklere hitap ediyor. Koyu renk antrasit modellerin öne çıktığı kategoride açık renk dolapları da görebilirsiniz. Ahşap ve camın kusursuz birlikteliğini estetiğe dönüştüren modeller ise modern dekorasyonların vazgeçilmez ürünü olmaya aday. Doğadan ilham alınarak uygulanan renkleri mükemmel estetik detaylarla bir arada taşıyan modeller görsel açıdan tatmin edici oluyor.

Klasik tasarımlarda öne çıkan ekru ve goldun harmonisi yatak odalarının ambiyansını değiştiriyor. Komple cam olan bölmelere sahip ürünler ise modern duruşu güçlendiriyor. Ahşap ile metalin uyumundan yararlanan tasarımcılar özellikle dolap kulplarında metal şıklığından yararlanıyor. Klasik açılır dolap kapaklarının görünümüne alternatif arayanlar için dizayn edilen sürgülü kapaklar alan bakımından da kazançlı çıkmanıza yardımcı oluyor. Köşe dolaplarının pek çoğunda kapak aynalar mevcut. Yatak odasında ekstra ayna kullanmak istemeyenler için mükemmel bir avantaj. Cam kapaklara sahip modellerde dahi bir ayna bulunuyor. Ayna istemeyenler için sade tasarımlar kategoride yerini alıyor.

Ergonomik İç Dizayn

Köşe dolapları fonksiyonelliklerini kusursuz iç dizaynına borçlu. Malzeme ve renkler bakımından dikkat çeken kombinasyonları gibi ihtiyaçlara cevap veren iç tasarımı da ürünlerde dikkat çekiyor. Bolca rafları bulunan dolaplarda sadece kıyafet değil yastık, battaniye gibi ev tekstili ürünlerini de saklayabilirsiniz. Kullanıldıkları ortama rafine çağdaş bir atmosfer kazandıran dolaplarda çekmeceli bölmeler yer alıyor. Küçük parça eşyalarınız için tasarlanan çekmeceler toplu bir görünüm için köşe dolaplarının aranan detaylarından. Takı ya da saat gibi aksesuarlarınızın muhafazası için ise derinliği daha kısa tutulan bölmeleri görmeniz mümkün. Kazak ya da t-shirtlerinizi koyabileceğiniz raflı bölmeler genellikle farklı ebatlarda tasarlanıyor. Böylece ihtiyaç dahilinde fazla yorganları geniş bölmelere yerleştirebilirsiniz. Pantolonlar için özel tasarlanan alanlarda kullanım kolaylığı için raylı sistem mevcut. LED aydınlatmalarda zenginleştirilen lüks modeller etkileyici bir görselliğe imza atıyor. Şık dizaynın ergonomik tasarımlar birleştirilmesi ise tüm ihtiyaçları karşılayabiliyor.

Uzun Ömürlü Kullanım

Estetik ve konforu kaliteli malzeme ile buluşturan köşe dolapları, yatak odalarına sıra dışı bir dekorasyon kazandırıyor. Ürünler sade ve rafine görüntüsüyle yatak odalarına ferahlık kazandırıyor. Modern şıklığı yansıtan detaylar zaman zaman geleneksel dokunuşlarla zenginleştiriliyor. Ruhundaki özgürlüğü ilk bakışta gösteren modellerin kendine has tarzları farklı zevklere sahip olanları aynı kategoride buluşturuyor. Her detayında kusursuzluğa ve özgünlüğe önem verilen köşe dolapları dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlü bir özellik kazanıyor. Güven veren bir kalite ile hazırlanan koleksiyon yatak odalarında bir bütünlük oluşturuyor. Aydınlık görünümün yanı sıra şıklığı ve fonksiyonelliğe sahip modeller yaratıcı dekorasyonlara zemin hazırlıyor. Renk kombinasyonundaki uyum, kaliteli ve sağlam malzeme, zarif detaylar ve çok daha fazlası sizin için büyük bir hassasiyetle tasarlanıyor. Ürünlerin her biri çizilmelere karşı dayanıklı olmanın yanı sıra kolay temizlenebilen bir özelliğe sahip.

Bütçe Dostu Tasarımlar

Şık ve özgün detaylara sahip köşe dolaplarında ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanıyor. İhtiyaçlarınızı karşılayabilen ürünler aynı zamanda bütçenizle de dost. Köşe dolap fiyatları, modellerdeki tasarım ve ebatlara bağlı olarak çeşitlilik gösteriyor. Fakat herkesin kendi bütçesine uygun şık ve zarif bir ürünler koleksiyonda yer alıyor. Siz de Engince tarafından her detayı hassasiyetle düşünülmüş köşe dolapları koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz dolap modellerini sepetinize ekleyerek hemen siparişinizi oluşturmayı unutmayın. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here