Yeni güne başladığınız yatak odası yine günü bitirdiğiniz yer olması dolayısıyla konforlu bir dekorasyonu hak ediyor. Yatak odası gibi çok yönlü bir alanın dekorasyonunda yatak odası takımları dizaynın büyük bir çoğunluğunu oluşturuyor. Bohem tasarımların öne çıktığı yatak odalarında renk kombinasyonlarındaki çeşitliliği görmeniz mümkün.

Minimalist Şıklığın Cazibesi

Yatak odanıza girdiğinizde zihninizin sadeleştiğini hissetme isteyenlerdenseniz sade, şık ve modern yatak odası takımlarına öncelik verebilirsiniz. Yatak, gardırop ve komodin üçlüsünden oluşan alternatifler yatak odası takımında eşyadan arındırırken bir yandan da ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Böylece odanın geri kalan kısmını kişisel dokunuşlarla kişiselleştirebilirsiniz. Son yıllarda minimal tasarımlı takımlara dönüş oldukça popüler. Sadelikle birlikte asil bir dekorasyon için ise özellikle siyah beyaz renklerin bir arada kullanıldığı takımlara göz atabilirsiniz.

Lüks Faktörünü Artıran Yatak Odaları

Görsel zenginliği evinin her alanında olduğu gibi yatak odasına da taşımak isteyenler yaldızlı detayları bulunan mobilyalara ağırlık veriyor. Geniş baza başlığı ve yatağıyla ilk bakışta ihtişamını ortaya koyan modellerde genellikle altının üzerinde kapağı olan gardıroplar öne çıkıyor. Geniş bir yatak odasına sahipseniz ve daha fazla saklama alanı istiyorsanız 6 kapılı gardıroba sahip modellere öncelik verebilirsiniz. Yatak odası takımında çok daha ferah ortamlar içinse boydan aynalı seçenekleri değerlendirmeniz istediğiniz tasarımı elde etmenize yardımcı olabiliyor. Renk paletinde krem, gri ve füme renkleri olan takımlar lüks faktörünü bir adım öne çıkarıyor. Ayrıca baza başlıklarında bazada kullanılan kadife kumaşlar geleneksel ve modern dokuyu birleştirerek dikkat çeken bir uyum yakalıyor. Sürekli bir değişim içerisinde olan mobilya modası pek çok seçenek sunmakla birlikte tek kategori altında farklı zevklere de hitap edebiliyor.

Kullanışlı ve Modern Yatak Odası Takımları

Zamanın bir adım önüne geçmeyi başaran modern yatak odası takımları, sadeliğe vurgu yapıyor. Modern takımlarda metal detayların sıkça kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle dolapların ve komodinlerin kapı kollarında metal zarif bir biçimde tasarlanan kollar tasarımda bütünlüğü sağlıyor. Gri ve altın sarısının birlikte kullanıldığı modern takımlarda fonksiyonellik unutulmuyor. Yatak başlarında bazaya monte edilen gece lambaları kitabınızı okuyup uykuya geçmek istediğinizde ışığı kapatmak için yerinizden kalkma zorunluluğuna son veriyor. Komodinlerle uyumlu biçimde tasarlanan ve baza çevresinde bulunan mermerin desenlerindeki ahenk takımın tamamına kusursuz bir işçilik kazandırıyor. Çekmeceli komodinin yanı sıra dolap içerisine yerleştirilen çekmeceler etraftaki dağınıklığı toparlamak için ekstra bir alan sağlıyor. Yılın trend modern tasarımları içerisinde zengin bir renk skalası yer alıyor.

Şıklığın Doğal Güzelliği Country Yatak Odası Takımı Modelleri

Gösterişten uzak fakat şık görüntüsüyle görenlerin bir kez daha dönüp baktığı country yatak odası takımları ile doğallığı sağlayabilirsiniz. Kır evi dekorasyonunu andıran country modeller, yatak odası takımı dekorasyonlarında yeniden yerini alıyor. Göz alıcı fakat doğayı vurgulayan renklerin dikkat çekici detaylarla harmanlandığı modellerde beyaz ve kahve rengi sıklıkla kullanılıyor. Yapaylıktan uzak, ilk bakışta insanın içini ısıtan mobilyalarda yumuşak geçişlere sahip hatlar fark ediliyor. Hem yatak başında hem de komodin ve gardırop altlarında oyma detaylar bulunuyor.

İnce bir işçiliği olan ürünlerde sadece ahşap malzeme kullanılıyor. Böylece country modeller, rustik hava yakalamak isteyenler için de tercih edilebilir seçenekler arasında yer alıyor. Özenli tasarımı ve kusursuz görselliği ile huzur veren Country yatak odası takımı sayesinde kır havasını modern mimariye kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Ekonomik yatak odası takımı fiyatları ile Engince aradığınız her modele sahip olan geniş ürün yelpazesiyle zamansız şıklığı evinize getiriyor. Siz de modelleri keşfetmek için ürün kategorisini inceleyebilirsiniz. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here