Yatak odası, evin diğer bölümlerine göre daha farklı dekore ettiğimiz bize özel alanlardır. Özellikle konforun üst düzeyde olmasını ve yatak odası takımının içindeki her mobilyanın bizi yansıtmasını isteriz. Kimine göre bir yatak odası takımına ihtiyaç yoktur. Birbirinden farklı mobilyaları yan yana getirerek bir uyum yakalayanlar da var, yatak odası takımı olmadan asla diyenler de… 

Odanızı, tarzınıza uygun yatak odası takımı modelleri ile dekore etmeyi düşünüyorsanız bunun birçok avantajı var. Yatak odası mobilyalarını incelerken size hitap eden ve kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz bir takım mutlaka bulacaksınız. Sizler için hazırladığımız yatak odası mobilyalarını takım olarak almanın avantajlarına göz atarak; yatak tercihinizi, karyolanızı, baza ve baza setinizi, gardırop, komodin ve şifonyerinizin kullanım alanına karar verebilirsiniz. Tüm bunlara karar verirken yatak odası takımı fiyatlarının neye göre değişkenlik gösterdiği hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Kombinasyonuna Siz Karar Verirsiniz!

Yatak odası takımı almanın en büyük avantajlarından biri, odanıza en uygun modelleri inceleme şansınızın olmasıdır. Yatak odası takımı modellerinde sayısız seçenek var. İsteklerinize uygun özellikleri filtreleyerek seçenekleri azaltabilirsiniz. Bu durum, odanızın genişliğine göre hangi ölçülerde yatak odası mobilyasını almanız gerektiği hakkında daha sağlıklı karar vermenizi sağlar. Yatak odanızda neye ihtiyacınız varsa yatak odası takımınıza o parçaları dahil edebilirsiniz. Genellikle yatak odası mobilyalarının takım içeriği çok zengin oluyor. Standart takımlarda baza, komodin, şifonyer, gardırop, karyola veya baza seti olarak tercih edeceğiniz parçalar bulunuyor. Standart takım kombinasyonu ise isteğe göre farklı kombinasyonlar ile değiştirilebiliyor. Yatak odası takımı fiyatları da tercih ettiğiniz kombinasyona göre farklılık gösteriyor. Eğer odanız yeterince geniş ve bütçeniz yeterli ise yatak odası mobilyalarında mevcut olan tüm parçaları alabilir ve odanızı tarzınıza göre dekore edebilirsiniz. Daha küçük bir odanız varsa yatak odası takımının içinde yer alan mobilya ürünlerini azaltmaya gidebilirsiniz. Örneğin; Karyolanızı bazalı seçerek odanızı daha işlevsel hale getirebilir ve kendinize ekstra bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Gardırop tercihiniz ile daha geniş  bölmelere sahip olabilirsiniz. Komodin veya şifonyerden birini tercih edip, odanızda en ihtiyaç duydunuz parçalara öncelik verebilirsiniz. Bu durum yatak odası takımı fiyatlarını da etkileyecek ve ayırdığınız bütçeyi aşmamanızı sağlayacak. Birçok mobilyada özel ölçülerle sipariş vermeniz mümkün. Eğer oda genişliğini çok fazla etkilemek istemiyorsanız odanızın ölçülerinde bir takım satın alabilirsiniz.

Hem Uyumu Yakalayın Hem Kalitesinden Emin Olun!

Yatak odası takımı içeriğinde yer alan ürünler, odanızı şık bir uyum ile dekore etmenizi kolaylaştırır. Hangi yatak odası takımı modellerini seçerseniz seçin, odanızın her köşesinde birbiri ile uyumlu parçalara yer vermiş olursunuz. Klasik, modern veya avangarde yatak odası takımı ile hayalinizdeki oda dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Yatak odası mobilyalarını takım olarak almanın en iyi avantajlarından biri de beğendiğiniz bir takım ile en sevdiğiniz renkleri birleştirme şansınızın olmasıdır. Zaten birçok takımda renk ve kumaş değişimi yapılabiliyor. Silinebilir özelliğe sahip olan kumaşları tercih ederek temizlik sorunsalını nemli bir bez yardımı ile kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Karyola, baza, komodin, gardırop, şifonyer veya baza seti gibi takımın içeriğinde olan ürünlerin kalitesini belirlemek de sizi avantajlı duruma getirir.

Yatak Odası Takımı Fiyatlarını Karşılaştırın!

Alacağınız mobilyada kullanılan malzemeler, yatak odası takımı fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genellikle kayın, yonga levha, mdf, ahşap ve metal malzemeler ile yapılan yatak odası mobilyalarında çoğu zaman birden fazla malzemeye yer veriliyor. Burada tercih tamamen size ait. Uzun ömürlü bir yatak odası takımı almak istiyorsanız bütçenizin biraz üstüne çıkmanız gerekebilir. Eğer bu mümkün değil ise belli dönemlerde yapılan indirimleri takip ederek uygun fiyatlar ile istediğiniz mobilyaya sahip olabilirsiniz. 

Engince Mobilya, yatak odası mobilyalarında sayısız seçenek sunuyor. Kalite standartlarında üretilen yatak odası takımı modellerinin içeriğinde, bir odada olması gereken her ürün düşünülüyor. Geniş gardıroplar, dayanıklı bazalı karyolalar, kullanışlı komodin ve şifonyerler kalite standartlarında üretiliyor. Geniş yelpazeye sahip yatak odası takımı mobilyaları, her bütçeye hitap ediyor. Kaliteden asla ödün vermek istemiyorsanız yatak odası takımı modellerine Engince Mobilya farklı ile sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here