Kendinize yeni bir ev kurmak ya da evinizi yeniden dekore etmek isteyenlerdenseniz, yemek odası seçeneklerini değerlendirmek için farklı fikirlere ihtiyacınız olabilir. Klasikleşmiş ahşap malzemelerin krem veya beyaz gibi açık renklerle birleştiği tasarımlarla yemek odanızı oluşturabilir ya da lacivert, siyah gibi koyu ve cesur renklerle yemek odanızı hareketlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım, renk ve modeldeki yemek odası takımları ile ihtiyacınız olana siz karar verebilirsiniz.

Önce Tarzınızı Seçmelisiniz…

Tarzınızı ev eşyalarına da yansıtmayı tercih edenlerdenseniz modern ya da country tarzda yemek odası takımlarıyla evinizi süsleyebilirsiniz. Zarif çizgilerle tamamlanmış Country tarz yemek odası takımlarını ya da bu zarafetin vintage görünümle birleştiği oymalı yemek odalarını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz modern tarzın en güzel örneklerinden olan minimal tasarımları yemek odanıza da taşıyarak sadeliği yakalayabilir ya da birden fazla renk kombinasyonuna sahip yemek odası takımıyla evlerinizi renklendirebilirsiniz.

Küçük Alanlarda Büyük Kurtarıcılar

Küçük alanlar için açılabilir masaların dahil olduğu yemek odası takımlarını seçebilir, yer kaplamayan tasarımlarla kalabalık misafirleri rahatça ağırlayabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Sandalyenin yanı sıra bench kullanılan modellerle köşe alanları kullanılır hale getirebilir, masayı hareket ettirmeden rahatça sofranızı kurabilirsiniz. Ya da dağınıklıktan kurtulmak için yemek odasında şık ve göz alıcı dolaplar tercih edenlerdenseniz, depolama alanlarıyla size akıllı çözümler sunan konsolların dahil olduğu yemek odası takımlarıyla karmaşaya son verebilirsiniz. Konsolların iç bölmeleri sayesinde yemek takımlarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilir, kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. İster cam kapaklarıyla içinde ne olduğu belli olan aydınlık dolapları ister kapaklarındaki baklava desenleriyle estetik bir görünüm sunan dolapların dâhil olduğu yemek odası takımını tercih edin, istediğiniz çözümü size sunan takımlara sahip olacaksınız.

Çarpıcı Tasarımlarla Göz Alıcı Yemek Odası Takımları

Durağanlıktan sıkılmış ya da yenilikler arıyor olabilirsiniz. Sıradışı tasarımlarla yemek odanızı ön plana çıkarın. Çarpıcı tasarımlara sahip yemek odası takımlarıyla evinizi daha keyifli hale getirebilir, birbirinden güzel sıcak renklerle süslü yemek odası takımlarıyla evinizi canlandırabilirsiniz. Dikkat çekici malzeme ve renklerle evinizin atmosferini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Masalarda kullanılan cam detaylar ve çizgilerle ya da konsollardaki işlemelerle hareketli alanların sahibi olabilirsiniz. Şık ve kullanışlı detaylarıyla yaşam alanlarınıza etkileyici dokunuşlar yapan birbirinden güzel takımlarla evinizi vakit geçirmekten hoşlanacağınız, benzersiz alanlara dönüştürebilirsiniz. Geometrik şekillerin de yemek odasına yansıyan modelleriyle soft geçişler yapabilir, ilgiyi istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Ya da zarif çizgilerle bezenmiş mobilyaları tercih ederek evinize sanatsal bir dokunuş yapabilir, evinizi resim tuvali gibi kullanabilirsiniz. Değişen yemek odası fiyatları ile her bütçeye uygun, göz alıcı model ve renkteki yemek odası takımı modellerinden sizi yansıtanı bulabilirsiniz.

Samimi Renklerle Sıcak Sofralar

Sadeliğin hüküm sürdüğü mat ve düz renklerle dolu evinizi ahşap malzemelerle üretilen yemek odası takımlarıyla süsleyebilir, huzuru sofralarınıza da taşıyabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan ahşap ve ahşabın her zaman hüküm sürecek olan samimi ve modası geçmeyen kahverengi tonlarını siyah ayaklarla birleştiren modern yemek odası takımlarıyla zamansızlığın keyfini sürebilirsiniz. Kısıtlı alanları en iyi şekilde değerlendirmek için üretilen içinde sandalye ve bench bulunan yemek odası takımlarıyla alandan tasarruf edebilir, kalabalık sofralar kurabilir ya da eşyalarınız için alan açabilirsiniz.

Birbirinden şık renklerdeki yemek odası modelleriyle karnınızdan önce gözünüzü doyuracak şıklığı sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Yemek odası takımlarının hemen hepsinde bulunan aynalarla ortamı aydınlatabilir, daha ferah ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak yemek odası takımlarını seçerken çizgilerin dışına çıkabilir, biraz risk alarak kendiniz yemek alanınızı oluşturabilirsiniz. Farklı takımlara ait parçaları kombinleyebilir, istediğiniz renk ve modelleri kendi zevkinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Aradığınız yemek odası takımını, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli tasarımlarıyla Engince Mobilya’da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here