Her evin kendine özgü bir stili ve ruhu vardır. Kullanılan mobilyalar kadar; duvar rengi, perde seçimi, yer verilen küçük bir obje bile evin enerjisini büyük oranda etkilemektedir. Konu dekorasyon olunca, her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Yatak odası takımı, oturma grubu, yemek odası takımı derken, her mobilyanın birbiri ile uyumuna büyük özen gösterilir. Doğru mobilyaları ve aksesuarları doğru alanda kullanmak, iyi bir dekorasyonu hayat geçirmenin en temel faktörüdür. Her şeyin kusursuz olduğu, hayalinizdeki konforlu ve şık dekorasyon fikrini hayata geçirmek için en güzel ev dekorasyonlarını sizin için hazırladık.

Televizyon Köşesine Doğal Taş Uygulaması

Evinize yeni bir hareketlilik kazandırarak güzel bir enerji dahil etmek istiyorsanız televizyon köşenizde doğal taş uygulamasına yer verebilirsiniz. Genellikle duvar kağıtları ile dekore edilen tv ünitesi köşesinin yerini, son zamanlarda doğal taşlar aldı. Özellikle İskandinav tarzı dekorasyonlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu uygulama, modern ve sade salon dekorasyonlarına da yakışacak en iyi örneklerden biridir.

Dekoratif Aksesuar Seçimi

Sade ev dekorasyonlarını hareketlendirmenin en kolay yolu dekoratif aksesuarlardır. Abartıya kaçmayacağınız birkaç aksesuar seçimi ile evinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Özellikle salon dekorasyonunuzda sadeliği tercih ettiyseniz duvarınızda şık bir tabloya yer vererek, ortama biraz hareketlilik kazandırmanız ve tabloyu odak noktası haline getirmeniz mümkündür.

Doğru Işıklandırma İle Dekorasyonunuzu Kusursuz Hale Gelirin!
Evdeki aydınlatmanın dekorasyona büyük bir etkisi vardır. Salon büyüklüğüne ve dekorasyonuna uygun bir avize tercihi yapmak önemlidir. Buradaki kilit nokta, oda büyüklüğü kadar tavan yüksekliğini de mutlaka önemseyin. Ayrıca dekoratif açıdan şık duran lambader modellerine salonunuzda yer vererek günün son saatlerini loş ışık eşliğinde, gözlerinizin hiç yorulmayacağı bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. En güzel ev dekorasyonlarının sırrı, iyi bir ışıklandırmadan geçer.

Sade Bir Ev Dekorasyonu İçin L Koltuk Modelleri

Evinizin kalabalık görünümden uzak, temiz ve geniş olmasını istiyorsanız salon ölçülerinize göre bir köşe koltuk tercihinde bulunabilirsiniz. Köşe koltuklar, minimalist ev dekorasyonları için tercih edilebilecek en ideal oturma gruplarının başında geliyor. Dilerseniz bluetooth ve ses sisteminin yer aldığı ya da sırt ve ayak konforunun ön planda olduğu mekanizmalara sahip bir köşe koltuk tercihinde bulunabilirsiniz.

Kırlent Kullanımı

Kırlentler, artık sadece salonlar için değil, aynı zamanda yatak odası dekorasyonlarında da kullanılan önemli tekstil ürünleridir. Kullanılacak alana uygun şık kırlentler ile bulunduğunuz ortama hareketlilik ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Salonda yer verdiğiniz koltuk takımını kırlentler ile zenginleştirirken, kırlentlerde zıt renkler kullanarak harika bir kontrast oluşturabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonları için de peluşlu, pullu, kalpli ya da çiçek ve hayvan gibi desenlerin yer aldığı pek çok kırlent modelini tercih edebilirsiniz.

Açık Mutfaklar İçin En Doğru Çözümler

Mutfağı salona açılanlar için pratik çözümler bulunmaktadır. Eğer mutfağınız salona açılıyor ve hem mutfak alanınız hem de salonunuz geniş ise ikinci bir tezgahla mutfak ve salonu ayırabilirsiniz. Tezgahın yanına koyacağınız birkaç tabure ile masa olarak kullanabileceğiniz şık bir alana sahip olabilirsiniz. Ayrıca tezgahın üzerinde bir avize kullanarak, ortamı kusursuz bir aydınlatma ile desteklemeniz de mümkündür. En güzel ev dekorasyonları için birbirinden güzel pek çok alternatif bulunuyor. Ne istediğinize kadar vererek atacağınız adımlar sayesinde kullanmaktan keyif alacağınız bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Evinize yeni ve güzel bir enerji dahil etmek istiyorsanız ilk adımı atmak için acele edin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here